Wiemy doskonale jak ciężko jest nauczyć się przyimków włoskich, dlatego też stworzyłyśmy dla Ciebie kalendarz przyimkowy, który potowarzyszy Ci przez cały 2020 rok.

Co jest w nim takiego niezwykłego?

  • przede wszystkim każdy miesiąc zawiera zwroty, słowa, wyrażenia, które łączą się z przyimkami. Wszystkie przykłady są przetłumaczone na język polski, więc nie będzie potrzebne szukanie w słowniku ich znaczeń. Każdy miesiąc, ma zostawione miejsce na Twoje przyklady.
  • w kalendarzu zaznaczyłyśmy polskie i włoskie święta, ale jeśli jest to tylko włoskie święto, oznaczyłyśmy go włoską flagą. Więc w końcu możesz śledzić włoskie wydarzenia 😉
  • każdy dzień tygodnia ma swoje małe serduszko, które możesz pokolorować, zakreślić, jeśli uczyłeś się lub zrobiłeś ćwiczenia z... przyimków oczywiście 😉
  • dni tygodnia i miesiące są w języku włoskim – w końcu nie będziesz mylić środy z czwartkiem lub piątkiem 😉 a giugno i luglio zapadną Ci w pąmięci raz na zawsze 😉
  • w prawym dolnym rogu, zostawiłyśmy wolną przestrzeń, na Twoje własne notatki. A może właśnie tutaj dopiszesz sobie więcej przyimkowych przykładów? Albo dokupisz sobie naklejki do odhaczania z napisami: „cose da fare”, „da ricordare”, „da imparare”, będą idealnie komponować się w tej pustej przestrzeni i bardziej uporządkują Twoje planowanie.
  • jak na kalendarz przystało, nie może się obejść bez pięknych włoskich widoczków i włoskich symboli, dzięki którym poczujesz odrobinę włoskiego życia.
  • do wyboru format A3 lub A4
le preposizioni italiane poradnik

Aktualnie sprzedaż kalendarzy jest wstrzymana. Już dziś zapisz się na listę oczekujących, a poinformujemy Cię o możliwości kupna naszego kalendarza przyimkowego!

Zapisz się już teraz na
listę oczekujących!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi produktami, zostaw nam swój adres e-mail. Znajdziesz się w gronie osób, które jako pierwsze dostaną informację o poradniku, aplikacji lub kalendarzu.