Poradnik przyimkowy

Temat przyimków w nauce języka włoskiego jest poruszany już na samym początku nauki. Jest to też temat często przerabiany jakoś przy okazji na zajęciach, gdyż „człowiek i tak się jakoś we Włoszech dogada”. Niestety nie zawsze!

Żeby mówić poprawnie i żeby przekazać czy pociąg jedzie „do” czy „z” Rzymu, już należy użyć poprawnego przyimka. Jeśli chcesz faktycznie nauczyć się włoskiego, temat przyimków Cię nie ominie. Musisz je zrozumieć, musisz się ich nauczyć.

A my pomożemy Ci w tym!

Ten poradnik tworzony jest z myślą o wszystkich uczących się języka włoskiego, którzy muszą lub chcą poznać świat przyimków włoskich!

🌟 Dołącz do listy oczekujących na premierę Poradnika Przyimkowego! 🌟

Czy już masz dość nudnych lekcji, podczas których próbujesz wkuć regułki dotyczące włoskich przyimków? Czas na zmianę! Przygotuj się na zupełnie nowe podejście do nauki przyimków w języku włoskim.

Jest to projekt, nad którym zaczęłyśmy pracę wiele lat temu, a teraz, po kilku latach dodatkowego doświadczenia i wydaniu kilku książek, zamierzamy go skończyć i sprawić, aby trafił w końcu w Wasze ręce. 🎉

To nie będzie zwykły podręcznik – to będzie seria wideobooków, która zapewni Ci:

Utrwalenie i rozszerzenie słownictwa z różnych obszarów tematycznych.

Stosowanie przyimków zgodnie z zasadami, ale bez wkuwania regułek. 🎓

To będzie przyjemna i skuteczna forma nauki, która sprawi, że przyimki przestaną być straszne!

Dołącz do listy oczekujących już teraz, aby być na bieżąco z naszymi postępami i otrzymać informacje o premierze! 💫
Osoby z listy jako pierwsze poznają szczegóły tego projektu, a nawet będą miały wpływ na to, co będzie w nim zawarte.
To duże przedsięwzięcie, dlatego zamierzamy być z Wami w kontakcie i stworzyć coś w 100% dopasowane do Waszych oczekiwań.

Zapisz się na listę oczekujących

Scroll to Top