Tygodniowy planer przyimkowy

Kalendarz ścienny to dla Ciebie za mało? Więc sprawdź nowość – TYGODNIOWY PLANER PRZYIMKOWY!

Bo spodoba Ci się bez dwóch zdań!

Czym jest Tygodniowy Planer Przyimkowy?

To młodszy brat kalendarza przyimkowego z którym również możesz planować i uczyć się. Teraz masz już wszystko nie tylko w zasięgu oka, ale i w zasięgu ręki. Ponieważ Tygodniowy Planer jest w wersji biurkowej.

W każdym momencie, gdy pracujesz przy biurku, uczysz się włoskiego możesz na niego spojrzeć i przypomnieć sobie co w danym dniu, czy w danym tygodniu masz do załatwienia, czy do nauki. Zawsze masz go pod ręką, więc nie ma problemu, aby szybko coś zanotować czy sprawdzić.

To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Tygodniowy Planer Przyimkowy na biurku - prezentacja od strony okładki

Tygodniowy Planer Przyimkowy już dostępny

Nie czekaj i zamów planer już teraz.

Co zawiera Tygodniowy Planer Przyimkowy?

Nasz planer jak jego starszy brat skrywa przyimkowe wyrażenia. Część wyrażeń, które w nim znajdziesz pokrywa się z Kalendarzem Przyimkowym, ale w tym znajdziesz ich o wiele więcej. W każdym tygodniu czekają na Ciebie cztery wyrażenia przyimkowe do nauki. Więc zapowiada się świetny rok, bo przez 60 tygodni nauczysz się, aż 240 nowych wyrażeń. Brzmi dumnie? 🙂 myślę, że tak!

Więc notuj, ucz się i zobacz, że codzienne planowanie z Tygodniowym Planerem Przyimkowym to teraz już bułka z masłem.

Ogromną zaletą planera jest to, że możesz zacząć z nim pracę w dowolnym momencie, nie musisz czekać na styczeń czy początek nowego miesiąca. To Ty decydujesz kiedy zaczynasz planowanie. Bo miesiące i dni wpisujesz Ty!

To planer idealnie dopasowany do Ciebie, który świetnie sprawdzi się na każdym biurku, czy to w domu czy to w pracy. Zacznij planowanie jeszcze w tym roku i miej włoskie przyimki zawsze w zasięgu oka!

Zamów Planer Przyimkowy

Przyimkowy Planer Tygodniowy

39 zł

Pakiet Planer i Kalendarz przyimkowy

Masz „przyimkowy dylemat”? Nie możesz się zdecydować Kalendarz ścienny czy Planer na biurko? To nie wybieraj! Kup oba i korzystaj z nich tak, jak Ci wygodnie!

Scroll to Top